Ümraniye Halı Yıkama


Halılarının yıkansa bile her zaman kirli görünmesinden yakınan insanların şimdilerde tercihi halı yıkama firması oluyor. Çünkü özellikle Ümraniye halı yıkama firması her halıyı oldukça dikkatli bir şekilde yıkamakta ve kurutmakta, bunun ardından insanlara teslim etmektedir. Bu tarz bir halı yıkama işleminin, normal elde yıkanma ile arasında çok farklılık bulunmaktadır. Öncelikle insanlar ne kadar özenli yıkarsa yıkasın fark etmez, elde yıkanan halıların diplerinde her zaman daha öncesinde orada olan ve sonrasında da yenileri gelen birikmiş olan kirler bulunur.

Ve her seferinde bu kirler dipte kalır, yalnızca tüyler temizlendiği için bir süre halılar temiz gözükür. Ancak ardından tekrardan dipteki kirler üst kısımlara çıkar. Ancak Ümraniye halı yıkama olarak halılarınızı son derece profesyonel makinelerde yıkayarak temizler. Böylelikle de yalnızca halıların tüyleri değil, arka yüzeyi ve dipleri de tamamen kirlerinden arınır ve halılar da çok daha uzun süreler boyunca temiz kalmaya devam eder.

Halı yıkanırken dikkat edilmesi gereken şeylerin başında yıkamada kullanılacak olan şampuanlar gelmektedir. Nasıl ki her saça özgü ya da her çamaşıra özgü temizleyiciler hazırlanmıştır, aynı şekilde de halıların türlerine göre özel olarak hazırlanmış şampuanlar vardır. Ve firmamız bünyesinde de en kaliteli şampuanlar, en nadide halılar için kullanılır. Bu sayede Ümraniye halı yıkama firmamızda yıkanılan halıların hiçbirinin renginde akma, solma ya da yıpranma meydana gelmez. Her seferinde halılar ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde sahiplerine teslim edilir.

Halılarını çok daha uzun süre kullanmak isteyen insanlar, firmamızı tercih ettikleri takdirde bu isteklerine çok kolay erişebileceklerdir. Üstelik profesyonel şekilde temizlenmiş olan halılar, aynı şekilde paketlenmekte ve üzerinde en ufak bir kir olmasına izin verilmeden kişilere teslim edilmektedir.

Bize Ulaşın: 0216 499 50 58/ 0541 251 41 42