Hereke Halı Yıkama


Dünyaya ün salmış , Türkiyede üretilen ve dünyaca tanınan bir marka haline gelmiş Hereke Halılarınızın yıkama işleminde dikkat edilecek hususları çok iyi bilmekteyiz, Pamuk ve yün üzerine dokunan Hereke Halılarınızın yıkama şeklini, halınızın dokunma türüne göre ayrı ayrı yapmaktayız, halılarınızın yıkanma şeklinde değişikliğe gittiğimiz için halılarınızın üzerinde ne bir bozulma nede bir renk atma yaşanmamaktadır. Sizde halılarınızı yeni açılmış halı yıkamaların sizin halınız üzerinde tecrübe kazanmalarına izin vermeyin 13 yıllık tecrübe ile çalışın içiniz rahat etsin Hereke halılarınızı güvenle bizlere teslim edebilirsiniz.

Kök boyalı halılarda leke için ilk müdehale

• Leke meydena gelir gelmez hemen müdahale ediniz. aksi taktirde lekeyi çıkarmak zor olacağı gibi bazı durumlarda mümkün olmayacaktır.

• Leke çıkartmanın ana prensibi ola bildiğince kirleticiyi ilave malzemelere ihtiyaç duymadan halıdan uzaklaştırmak olmalıdır. dolayısıyla herhangi bir kimyasal madde uygulanmasına başlanmadan önce olabildiğince leke halıdan emilmelidir
• Temizlik esnasında asla lekeninüzerine bastırarak ovmayınız Bu lekenin halının içine daha fazla işlemesine neden olacaktır.

• Leke çıkartma işleminde eğer halı şampuanı kullanılıyorsa sadece şampuanın köpüğü kullanılmalıdır. asla şampuan direkt veya su ile kullanılmaz. Çünkü bu maddeler kirletici görevi yapacaktır.

• Leke silinirken lekeyi dış çevresnden merkeze doğru temizleyiniz leke çıkartma işleminin başarısı için dağılmadan temizlenmesi çok önemlidir.

Bize Ulaşın: 0216 466 43 60 / 0541 251 41 42