Hakkımızda2000 yılında açılmış olan firmamız yılların vermiş olduğu bilgi  birikimi ve tecrübe ile her geçengün müşteri potansiyelini artırarak hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız teknolojiye vermiş olduğu önemle sürekli sektörde en son teknolojik gelişmeyi takip edip gerekli olan makineleri kullanmaktadır. Firmamız personelin eğitimine önem vermektedir. Bu kapsamda gerekli eğitim ve tecrübe sahibi olmayan personeline kesinlikle halı teslim etmemektedir.

Ayrıca kullanmış olduğumuz bitkisel şampuanlar sayesinde sağlığınıza önem vermektedir.Sizde halılarınızı yeni açılmış halı yıkamaların sizin halınız üzerinde tecrübe kazanmalarına izin vermeyin  13 yıllık tecrübe ile çalışın içiniz rahat etsin...

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dokuma tezgahlarıda bundan payını alarak hızla gelişmektedir. Bu gelişme sayesinde hemen hemen her gün yeni halı modelleri tasarlanıp piyasaya sürülmektedir.Bununla aynı orantılı olarak yıkama şekilleri ve deterjanlarda deyişmektedir. Günümüz piyasasındaki halıları tektip deterjanla yıkamak halılara zarar vermektedir.

Biz Mekan Halı Yıkama olarak her halıçeşitine halının özelliğine göre ayrı şampuan kullanmaktayız.
Ayrıca sadece ayrı deterjan deyil kullanılan ekipmanlarda ayrı olmak zorundadır.örneğin bir antika halıya sert makine fırçası ile temizlenmeye kalkılırsa telafisi mümkün olmayan hatalara neden olabilir. Veya bir makine halısını yumuşak bir fırça ile temizlemeye kalkıldığında sadeceyüzesel bir temizlik olacaktır. Halının aralarına fırça işlemediğinden hijyen sağlanmamış olacaktır. Kısacası Mekan Halı Yıkama nın 13 yıllk tecrübesi ve bilgi birikimine halılarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Bize Ulaşın: 0216 466 43 60 / 0541 251 41 42