Halı Yıkama Fiyatları


Mekan Halı & Koltuk Yıkama Tesisleri

Tür Birim Fiyatı
Makina Halı 6 TL
Akrilik Halı 7 TL
Shaggy Halı 8 TL
Kilimler 30 TL/adet
Yün Kilim 50 TL/adet
Çin Halı 40 TL
Nepal El Dokuma Halı 25 TL
Bünyan Halı 30 TL
Bambu Halı 10 TL
Ladik Halı 20 TL
İpek Halı 40 TL
Battaniye 25 TL (Adet)
Elyaf Hazır Yorgan 40 TL (Adet)
Pamuk - Yün Yorgan 50 TL (Adet)
Overlok 10 TL
Stor Perde (Büyük) 30 TL (Adet)
Stor Perde (Küçük) 25 TL (Adet)
Koltuk Temizleme Koltuk Cinsine Göre Değişmektedir.!
Not: Listede olmayan halılar için telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.
** Fiyatlarımız KDV dahil değildir.

Halı yıkama fiyatları, metrekare birim fiyatlarıdır. Bize Ulaşın: 0216 466 43 60 / 0541 251 41 42


Halı Yıkama Fiyatları Halı yıkama işi oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Genellikle halı yıkama işi kolay zannedilerek pek fazla önemsenmez hâlbuki dünya çapın da araştırmalarda da bakteri ve tozun en çok yer aldığı ürünler de halı adı geçmektedir. Bazı hanımlar halılarını balkon da ya da dışarı da yıkasa da asla ve asla bu yıkama özenli ve doğru değildir. Dışarı da ya da kendi imkânlarımızla yıkadığımız halılar da yalnızca dış yüzeyi temizleyebiliriz. Hâlbuki halılar kiri dışına değil içine nüfus eder.

Bizlerin kullandığı tarak ve fırçalar ise her bir halı modeline göre ayrı ve oldukça kalitelidir. Kullandığımız halı yıkama şampuanları da anti bakteriyel ve her halı modeline göre değişiktir. Biz yıllardan beri bu sektör de bulunup müşterilerimizin memnuniyeti kazanmaktayız. Hanımlarımızın beceri ve marifetlerini biliyoruz. Ancak halı yıkama işi oldukça deneyim, tecrübe ve uzmanlık isteyen bir iştir. Biz de sizlere bu doğrultuda oldukça kolaylık sağlıyoruz.

Öncelikle sizlere birazcık halı yıkama ve halı yıkama fiyatları işlemimizden bahsedelim. Tercihlerinizin doğrultusun da bize ulaşan halılarınız uzman ekibimiz tarafınca titizlikle yıkanır. Öncesin de halılar taranarak kaba pisliğinden arınır sonrasın da son işlemleri tamamlanarak yıkama işlemine alınır. Biz bu işte 13 yıllık bir deneyime sahibiz. Özenli çalışmamız doğrultulusunda da her geçen gün büyüyerek müşteri memnuniyeti kazanmaktayız. Hizmetlerimiz %100 güvenilir ve %100 garantilidir.

Uzman ekibimiz ile size bir telefon kadar yakınız. Halı sektörün de önemli olan işi doğru ve titizlikle yapmaktır. Biz müşterilerimize doğru ve özenli bir hizmet vererek kazancımızı hakkımız ile almaktayız. Yaptığımız işin ciddiyetini ve önemini bilmekteyiz. Bu sektör de ancak doğru ve özverili bir şekilde çalışarak yer edinebiliriz. Bizde bu sektör de olmak ve en iyi yerlere gelmek için her geçen gün daha fazla çabalamaktayız. Müşterilerimize fiyatlandırma konusunda da yardımcı olarak olanaklar sağlamaktayız. Bazı müşterilerin aklın da halı yıkama fiyatları işlemine dair bir soru bulunur bu soru ise halıların hep birlikte yıkanıp yıkanmadığıdır. Biz mekân yıkama olarak müşterilerimizin mahremiyetine önem vermekteyiz. Her bir müşterimizin halıları ayrı ve titizlikle yıkanır. Siz de yıkama işlemi, halı modelleri ve fiyatlandırmalar konusun da bilgi almak istiyorsanız bizi arayarak ulaşın. Sizlere bir telefon kadar yakın ve 7/24 ulaşımınızdayız. Halı yıkama fiyatları metrekarelerine göre, ebat ve boylarına göre yapılır. Siz de her türlü bilgi ve hizmet almak için bizi arayarak merak ettiğiniz her detayı öğrenebilirsiniz.Bize Ulaşın: 0216 466 43 60 / 0541 251 41 42