Ataşehir halı yıkama merkezi


Ataşehir halı yıkama merkezi, halı yıkama konusunda uzman olunan firmaların bulunduğu bu merkezde firmamız hakkında yeterli bilgiyi bizi arayarak ulaşacaksınız. Halılarınız yılda bir veya iki kez yıkanarak size daha etkili bir şekilde hizmet etmesini sağlamak hakkınızdır. Bunun nedeni ise halıların bakteri yuvası olması ve size daha çeşitli hastalıklar kazandırması nedeniyle bu halıların yılda bir iki değiş toplam 4 kez yıkanması gereklidir. Kış aylarında en sık kullanılan eşyalar olarak karşımızda bulunan bu halıların ise tam olarak özenle yıkanmasında her zaman genel bir kapsam vardır. Bunun nedeni ise halı yıkama esnasında özenli kullanılan ve paketlenen adrese teslim edilen halıların kapsamında bir değişiklik olmadan tesliminin yapılması gerekir.

Ataşehir halı yıkama merkezi, halı yıkama esnasında sistemin izin verdiği kadar olan kapasite ile halı yıkama devam edecektir. Ancak alan olarak 200 kadar halının aynı anda kurumasına izin verecek kadar büyük bir mekânımız bulunmaktadır. Halı yıkarken özenli olarak sunulması gereken hizmetlerden ibriksi ise halı yıkarken kurutma işlemlerinin ve özenle paketlenip adrese teslim işlemlerinin yapılması gereklidir. Halı yıkama işlemlerinin size sunacağı kapasitenin aksatılmadan yapılmasında ise her zaman halı yıkama konusunda etkin olan firmaların olması gereklidir. Kurutma kapsamında halıların ise 1000 metrekare olan alanımızda rahat bir şekilde kuruması sağlanacaktır. Halı yıkama esnasında özenli bir şekilde yetkinliğinin olmasını sağlamak ve önde gelen sektörlerden birisi olarak karşımızda bulunacak olan kurutma ve yıkama halı için firmamız her zaman hizmetinizde olacaktır.

Ataşehir halı yıkama merkezi, halı yıkama fabrikasında bulunan ve kurumsal olarak hizmet veren firmamızın özenle size paketleme yapılarak gönderecekleri halılarınızda herhangi bir sorun çıktığı zaman bunu geri iade ederek hakkınızı talep edebilirsiniz. Halı yıkama esnasında başarılı olunan durumlardan birisi ise halılarınızı yıkarken gerçek bir hizmet noktasında isimlerin tam anlamı ile kurutma sistemine aktarılması gereklidir. Ataşehir bölgesinde halı yıkama sektöründe öncü olan firmamız İstanbul bölgesinde birçok yerde hizmetini tam anlamı ile sürdürmektedir. Firmamızın her türlü kapasite ile hizmet sürdürmesi ise gerçek bir anlam içeriği sunmaktadır.

Bize Ulaşın: 0216 499 50 58/ 0541 251 41 42